20Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat

2002 yılların ilk aylarında ortaya çıkan Sesli Chat, Binlerce kullanıcıyı büyük bir şaşkınlıkla içine çeken bu sesli chat özelliği, en çok iletişim kurulan kişileri sohbet kameralı, ve görüntülü özelliği sayesinde sohbet özelliği sağlıyor. Yani böylece en çok konuşulan kişilere ulaşmak çok daha kolay ve hızlı hale seslichat sistemi gelmeye başladı. Hem birebir hem de toplu bir lobi’de sohbetlerde kullanılabilen büyük bir iletişim sistemi ilk etapta ilk lobiye düşüyorsunuz. Yani şimdilik daha fazla kişiyi sohbet penceresinin orta lobisinde bulunan kişilerle kolay sohbet yapabilirsiniz.

 

Sesli chat içinde sevgili bulmak kolaymı

Sevgilim yok diye sende şikayet etmeyin, bu yazıyı dikkatlice güzelce okuyun ve hemen devama geçin. Biraz çaba gösterirseniz asla yalnız geçirdiğiniz günlerin bitmesi an meselesi!Epeydir yalnızdınız ve neredeyse hemen her gün dışarıda vakit geçiriyordunuz. Ama artık dışarı çıkmanıza gerek kalmadı. Bir süredir özen gösteremediğiniz dış görünüşünüzü elden geçirmeniz gerekir. Çünkü insan önce kendini daha çok beğenmeli. Kendini beğenmeyen birini başkasının beğenmesi düşünülemez bile. Tabii beğenilmek, kaybettiğiniz özgüveninizi yeniden kazanmanızı da yardımcı olacaktır.

 

 

Sesli Chat Uygulaması hergün güncelledikten sonra öncelikle "Sesli Sohbetler" Giriş üzerinde istediğiniz kişileri belirlemeniz gerekmez.

Mikrofon alın yüzlerin içinde sesinizi duyurun!

Lobide bulunan 5 parmak işaretine tıklayarak sıraya giriyorsunuz sıra size gelince, Konusma tarafına tıklayın mikrofon sizde olur. Ve sonrasında seviyeli olmak üzere lobi formatına uygun şarkılarınızı herkese dinletebilirsiniz.
Not: istediğiniz soruları yorum halinde bize yazabilirsiniz.

X

Yazar : Emir
09 Kas 2019
372 Görüntüleme

Tags:


Gönder